Milon

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Wpisz swój adres e-mail:


AKTUALNOŚCI

Złoty Medal Fit Expo 2016 dla Cardioscan oraz FLOW System

Maj 2016

Kapituła Złotego Medalu wyróżniła 5 produktów za innowacyjność, w tym aż 2 z naszej oferty: FLOW System to koncept służący do wyrównywania napięć mięśniowych poprzez rozciąganie stawów i mięśni, a Cardioscan to kompleksowa diagnostyka stanu zdrowia. Zapraszamy do kontaktu, po więcej informacji.

Nowości w milon CARE:

Marzec 2016

milon CARE zyskał kompatybilność z Polar FLOW oraz Cardioscan. Pozwala to na lepsze kontrolowanie efektów treningowych również poza klubem. Wkrótce planowane kolejne nowości!

Zapraszamy na aktywny wypoczynek do Starej Wsi

Październik 2015

Inteligentna sala treningowa z milonem specjalnie dla Gości całorocznych apartamentów Stara Wieś już działa. Zapraszamy na aktywny relaks o każdej porze roku w przepięknie położonym ośrodku w samym sercu Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. Milon, kajaki, spacery, atrakcje turystyczne – warto skorzystać! Więcej na temat Ośrodka Stara Wieś na stronie: http://www.starawies.com.pl/

milon w Częstochowie

Sierpień 2015

Jura Klub przy ul. Piotra Wysockiego 39/7 w Częstochowie to kolejne miejsce w Polsce, gdzie Klienci będą mogli korzystać z obwodu siłowo – wytrzymałościowego milon. Instalacja planowana jest na wrzesień.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla milona

Maj 2015

Złoty Medal to prestiżowa nagroda przyznawana przez expertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Tegoroczny Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP, obradujący pod przewodnictwem lek. med. Przemysława Kubali, po raz kolejny docenił markę milon, nagradzając najnowsze urządzenie – milonizer.

milon sponsorem głównym Kongresu Trendy i Innowacje

Maj 2015

Organizatorzy tegorocznego FIT EXPO zadbali również o rozwój merytoryczny uczestników. Głodni wiedzy będą mieli okazję wziąć udział w Kongresie Trendy i Innowacje w dniach 15 – 16.05, którego jesteśmy partnerem merytorycznym i sponsorem głównym. Podczas wydarzenia Uczestnicy poznają tajniki rentownego biznesu. Prelekcję poprowadzi Krzysztof Kopka, Prezes Zarządu kravter sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora milon w Polsce.

milon na FIT – EXPO w Poznaniu

Maj 2015

Już 15 – 17 maja FIT – EXPO, najważniejsze targi branżowe w Polsce. Gości targowych zapraszamy do hali 7a i naszego stoiska nr 8, gdzie przede wszystkim będzie można zobaczyć i wypróbować długo oczekiwany milonizer, hit targów FIBO w Kolonii.

FIBO: milon jak zwykle zaskakuje

Kwiecień 2015

9-12.04.2015 w Kolonii miały miejsce największe targi fitness. Dla milona hitem tegorocznej edycji FIBO okazał się milonizer, najnowsze urządzenie firmy, które w 5 sekund skanuje nasze ciało i dopasowuje wszystkie maszyny systemu milon do indywidualnych parametrów takich jak wzrost i budowa ciała. Tak innowacyjne rozwiązanie przyciąga Inwestorów, którzy dzięki niemu mogą liczyć na dofinansowania unijne.

MILON Meeting w Polsce

Marzec 2015

25 i 26 marca operatorzy klubów opartych o koncepcję milon spotkali się podczas MILON meeting w Zielonce k. Warszawy, gdzie od września funkcjonuje klub ReCreation. Otwarta atmosfera, twórcza wymiana doświadczeń i nowe pomysły to efekt spotkania w zaprzyjaźnionym gronie miłośników milona nie tylko z Polski, ale również z centrali firmy milon z Niemiec.

Milonizer – idealne dopasowanie w 5 sekund?

Luty 2015

„Five-second revolution” czyli milonizer - najnowsze urządzenie MILON, które skanuje nasze ciało, aby w jeszcze krótszym czasie dopasować wszystkie urządzenia systemu milon do indywidualnych parametrów takich jak wzrost i budowa ciała. Dzięki niemu trener może więcej czasu poświęcić na rozmowę z klientem i skoncentrować się na jego potrzebach. W Polsce milonizer dostępny będzie w wybranych klubach jesienią 2015 r.

Zaproszenie na kongres MILON

Luty 2015

„Twój sukces to nasz kompas” mówią właściciele firmy MILON, zapraszając partnerów, dystrybutorów i miłośników milona na kolejne inspirujące spotkanie wspaniałych osób zaangażowanych w rozwój branży, czyli MILON Kongres 2015. Wydarzenie odbędzie się w Hamburgu w dniach 6-7 marca. Osoby zainteresowane udziałem w tym niezwykłym wydarzeniu prosimy o kontakt: kontakt@milon.pl. Zapraszamy!

MILON po raz kolejny sponsorem kongresu Body Life

Grudzień 2014

Blue Ocean Strategy na rynku fitness to temat przewodni obecności MILON na tegorocznym kongresie Body Life. Uczestnicy mieli okazję porozmawiać z naszymi specjalistami, dowiedzieć się więcej na temat możliwości współpracy i rozwoju. To także wspaniała okazja do corocznych spotkań branżowych i rozmów dotyczących przyszłości. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się koncepcje franczyzowe oparte o system MILON, gwarantujące rentowność i odpowiadające na potrzeby rynku.

MILON i Saude Circle na targach franczyzowych w Warszawie

Październik 2014

Saude Circle® to koncept franczyzowy oparty o system MILON skierowany do wymagającego inwestora, który może liczyć na wszechstronną opiekę od planowania biznesu, proces inwestycyjny po bieżące zarządzanie klubem, wsparcie marketingowe i prawne, szczegółowe analizy finansowe, a nawet możliwość doradztwa psychologicznego czy coachingu, co również przekłada się na umiejętne zarządzanie stresem i podejmowanie racjonalnych decyzji. Więcej na temat rozwoju biznesu w oparciu o franczyzę Saude Circle® tutaj…

Zapraszamy do Ritual w Katowicach

Wrzesień 2014

„Nie wstydź się swojego ciała, tylko swojego lenistwa” – tymi słowami klub Ritual w Katowicach dociera do sedna. To kolejny przykład klubu opartego o podstawowy obwód siłowo – wytrzymałościowy MILON – bezpieczny, efektywny, z gwarancją osiągnięcia celu, wsparciem fizjoterapeuty i systemem milon CARE. Klubowicz ma pewność, że realizując ułożony wspólnie z trenerem plan treningowy, ociągnie cel. Ta motywacja, innowacyjny sprzęt, widoczne efekty oraz sprzyjająca atmosfera wpływają na satysfakcję użytkowników i sukces biznesu. W planach Ritual otwarcie kolejnego klubu już w 2015 roku.

Saude Circle® – milon, five i strefa SPA dla wymagających

Lipiec 2014

Od lipca milon dba o klientów klubu Saude Circle w Łodzi.

Nowy klub z milonem – ReCreation w Zielonce pod Warszawą

Czerwiec 2014

ReCreation to kolejne kameralne miejsce (165m2), gdzie klienci mają zapewniony trening z gwarancją, opiekę fizjoterapeuty, a przede wszystkim bezpieczny i efektywny trening na systemie siłowo – wytrzymałościowym milon wraz z innowacyjnym rozwiązaniem milon CARE, czyli aplikacji, dzięki której po zalogowaniu mogą obserwować własne postępy, dzielić efektami z innymi czy komunikować z trenerem.

Zajrzyj do klubu: http://recreation.com.pl

więcej ⇓

Nowe koncepty biznesowe w portfolio Kravter

Czerwiec 2014

Na tegorocznych targach FIBO zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyła się firma FIVE ze swoim konceptem dla stawów i pleców. To bardzo proste przyrządy, za którymi kryje się jednak ogrom wiedzy i doświadczeń.

Złoty Medal dla milona

Maj 2014

Tę prestiżową nagrodę Międzynarodowych Targów Poznańskich eksperci z branży przyznają najbardziej innowacyjnym produktom i rozwiązaniom. MILON otrzymał Złoty Medal za Responsywne Funkcje Treningowe, czyli trening adaptacyjny i izokinetyczny w urządzeniach z linii miltronic, tworzących obwód siłowo – wytrzymałościowy.

Dynamiczny rozwój milona w Polsce. Już przyjmujemy zamówienia na 2015 rok

Maj 2014

Szanowni Państwo, z uwagi na bardzo duże zainteresowanie systemem MILON uprzejmie informujemy, że przyjmujemy zamówienia już na przyszły rok. Limit instalacji w roku 2014 został już wyczerpany, a tylko w najbliższym kwartale firma Kravter zrealizuje 5 instalacji o łącznej wartości ponad 3 mln zł.

Targi FIBO

Kwiecień 2014

W dniach 3-6.04 odbyły się targi FIBO. Tegoroczna edycja pokazała, jak mocno rozwija się wschodnia Europa. Przełożyło się to również na ilość zwiedzających. Również stoisko milon odwiedziło wielu klientów z Polski. Na FIBO pokazaliśmy nowe opcje treningowe (RTM) maszyn milon, kilka nowości w systemie milon CARE, maszyny wibracyjne oraz kolejne urządzenia nagrodzone Red Dot Design Award z linii milcanic (Porsche Design).

milon Kongres w Berlinie 7-8 Marzec 2014: "Together we get people moving"

Styczeń 2014

"Musisz być zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie." Słowa Gandhiego są magiczną wytyczną do czego zobowiązujemy się w milonie. Chcemy to zmienić i wprawić rzeczy w ruch, aby myśleć w nowy sposób! By to osiągnąć, zaczynijmy od siebie i wytyczmy nowe kierunki. Zacznijmy naszą podróż - sprzęt może być naszymi korzeniami, ale ludzie są naszymi skrzydłami. Naszym głównym celem jest wprawić Ciebie w ruch!

5-6 Grudzień szkolenie "Trening z gwarancją"

Grudzień 2013

Nico Rolli, niezależny konsultant branży fitness i wellness, który od wielu lat ściśle współpracuje z milonem zaprezentuje w Poznaniu "Trening z gwarancją". Jest to koncepcja biznesowa, która pomoże klubom działającym na inteligentnych systemach treningowych milon odnosić jeszcze większe sukcesy. Szkolenie ma na celu wdrożenie jasnych zasad marketingowych, które dotychczas doskonale sprawdziły się w krajach niemieckojęzycznych i Beneluxu.

Nico Rolli o szkoleniu:
"Naszą koncepcją jest połączenie Konsultingu – Marketingu – Sprzedaży. Uczestnicząc w szkoleniu "Trening z Gwarancją" zyskujesz:

  1. Narzędzie do budowania najważniejszych zasad zarządzania klubem bazujące na korzyściach klubowicza
  2. System ten pomaga pozyskać więcej potencjal nych kontaktów do nowych klubowiczów
  3. System do sprzedaży członkostw
  4. System, który sprawia, że klienci osiągają założone cele treningowe
  5. System kontroli efektów Poza częścią oficjalną, zaplanowane jest wieczorne przyjęcie. Bedzie to świetna okazja do luźnych rozmów branżowych i wymiany doświadczeń z różnych klubów w Polsce"

więcej ⇓

Kierunek – zdrowie

Wrzesień 2012

We wrześniu milon zawładnął sercami mieszkańców Przemyśla, którzy z entuzjazmem przyjęli kompletnie odnowioną wersję Diamond Clubu, istniejącego od kilkunastu lat.

Zmiana koncepcji klubu, który stał się profesjonalnym, nowoczesnym studiem zdrowia spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem zarówno wśród stałych klientów jak i zupełnie nowych, którzy dotąd nie korzystali z ofert klubów. Diamond Club podzielono na strefy Spa, fitness i strefę siłowo – wytrzymałościową opartą o system prozdrowotny milon, zainstalowany na powierzchni około 60m2. Obok milona, na który już po tygodniu utworzyła się długa lista oczekujących na pierwszy trening milon, Diamond Club proponuje m.in. grotę solną w sali fitness, która dodatkowo wpływa na kondycję zdrowotną oraz technologię NTC w Fit Line. Jak mówi właścicielka klubu: „Chcemy, aby Przemyśl był najzdrowszym miastem w Polsce” i organizuje „Akcje Zdrowie” dla dzieci, młodzieży i starszych osób. My gratulujemy pomysłu, wytrwałości i trzymamy kciuki za powodzenie projektu.

więcej ⇓

Perfekcyjny design milon nagrodzony na FIBO

Kwiecień 2012

20.04.2012 odbyło się jedno z ważniejszych wydarzeń branży fitness – targi FIBO w Essen. Tak duża impreza służy – z jednej strony - prezentacji nowości branżowych, z drugiej strony – poszerza wiedzę na temat nadchodzących trendów.

Obecnie coraz częściej rynek fitness kształtuje się w kierunku profilaktyki zdrowia. To już nie moda na bycie fit dla zdrowych i młodych osób, ale świadome dążenie do harmonijnego rozwoju i zachowania sił witalnych jak najdłużej. Ten trend widać wyraźnie na zachodzie, gdzie określenie fitness club jest zastępowane przez health club i gdzie systemy prozdrowotne milon, które posiadają certyfikat urządzeń medycznych, są obecne w 1500 klubach.

W Polsce profilaktyka zdrowia zaczyna odgrywać coraz większą rolę i rynek klubów zdrowia zaczyna pomału się rozwijać. Widać duże zainteresowanie w tym kierunku wśród polskich inwestorów, którzy odwiedzali stoisko milon na FIBO, doceniając jakość sprzętu milon dedykowanego także do rehabilitacji i fizjoterapii.

Jak co roku, również i podczas tegorocznych targów milon zaprezentował się z najlepszej strony, potwierdzając pozycję lidera w branży innowacyjnych urządzeń treningowych i uzyskując nagrodę za design, przedstawiając nową linię Milcanic Vision. Uzupełnia ona ofertę milon o tradycyjne urządzenia treningowe, zachwycając nie tylko eleganckim, nowoczesnym wyglądem zaprojektowanym przez studio Porsche Design, ale i doskonałą funkcjonalnością, opartą o najnowsze badania nad efektywnością wysiłku fizycznego. Milcanic Vision, tak jak inne maszyny milon, jest obsługiwana kartą chipową, a trening zapisywany w systemie on line milon care. Urządzenia gwarantują łatwy, bezpieczny i efektywny trening, a dzięki systemowi milon care – wsparcie trenera i bieżący podgląd postępów cyklu treningowego.

Więcej na temat linii Milcanic Vision: http://www.milon.com/en/stages/milcanic/

więcej ⇓