Milon

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Wpisz swój adres e-mail:

BIZNES

BIZNES Z MILONEM

Milon jest szczególnie dedykowany dla niewielkich klubów, nastawionych na promocję zdrowia, gdzie większość osób się zna, a relacje między ludźmi są bardzo dobre. Dzięki zastosowanej technologii sprzęt zajmuje małą powierzchnię (od 40m2) i jest bardzo wydajny, bo w ciągu godziny obsługuje 40 osób. To oznacza, że niewielkie kluby fitness czy studia zdrowia oparte na koncepcji milon są bardzo rentowne, a inwestycja w urządzenia milon może zwrócić się już po roku. Jest też doskonałym uzupełnieniem oferty dużych klubów, które dzięki korzyściom treningowym jakie oferuje milon konkretnym grupom docelowym mogą znacznie zwiększyć przychody i zredukować fluktuację klubowiczów.

JAK PRACUJE METR KLUBU?

To, co wyróżnia koncepcję milon to relacja powierzchni do przepustowości: zaledwie 42 m2 wystarcza już do obsługi ponad 500 klubowiczów (nawet 10 karnetów/m2). Dzięki pełnej automatyzacji, małej powierzchni oraz jasnej koncepcji treningu, współczynnik kosztu pojedynczego treningu zostaje maksymalnie obniżony, bez porównania z żadną inną formą treningu.

6 X 35 = 100% SATYSFAKCJI

To, na czym najbardziej zależy Twoim klubowiczom, to przede wszystkim efekty. Sukces, który osiągają dzięki treningowi motywuje ich do dalszej aktywności i ogranicza chęć poszukiwania czegoś innego, a więc – buduje lojalność w Twoim klubie. Koncepcja treningu milon została tak opracowana, aby przy minimalnej inwestycji czasowej osiągnąć maksimum korzyści. Sześć treningów w miesiącu po 36 minut daje gwarancję osiągnięcia założonych celów. Jest też gwarancją satysfakcji Twoich podopiecznych. Co daje Tobie? Zadowolonych klubowiczów, którzy zachwyceni swoimi rezultatami zachęcają do ćwiczeń znajomych, a zachwyceni znajomi - swoich znajomych itd. Już Ci się podoba? To jeszcze nie wszystko…

ZADBAJ O KLIENTA, A ON ZADBA O CIEBIE

Milon pozwala budować relacje z klubowiczem. Instruktor korzysta z systemu zarządzania treningami milon CARE, co pozwala mu monitorować postępy treningowe oraz sumienność klubowicza, dzięki czemu trener może motywować do regularnego przychodzenia, jak również do nadgonienia planu ćwiczącego w przypadku kilkutygodniowej nieobecności. Po paru miesiącach treningu milon klubowicz staje się bardziej wymagający, co daje szansę na zaoferowanie specjalistycznych treningów personalnych.

MILON DLA FIZJOTERAPII

Coraz więcej osób ma problemy ze zdrowiem. Już młodzi ludzie narzekają na bóle stawów, pleców czy kłopoty z krążeniem. Odpowiedni trening zapobiega chorobom cywilizacyjnym i jest podstawą zdrowia. Niestety, tylko nieliczni spędzają czas aktywnie, dbając o zdrowie. Większość, mimo świadomości i potrzeby ruchu, nie korzysta z żadnej formy aktywności fizycznej, obawiając się o swoje bezpieczeństwo.

IDEALNY, BO BEZPIECZNY

Koncept milon dla fizjoterapii to odpowiedź na powyższe potrzeby. Łatwy, efektywny i przede wszystkim bezpieczny trening spełnia oczekiwania seniorów, osób po urazach lub z innymi wskazaniami od specjalistycznych lekarzy. Małe studia zdrowia oparte o koncepcję milon, nastawione na trening prozdrowotny, fizjoterapię i rehabilitację mają ogromną szansę rozwoju w Polsce. Tego typu placówki będą z powodzeniem funkcjonować przy poradniach lekarskich czy punktach fizjoterapii, gdzie pod fachową opieką, pacjenci zrealizują bezpieczny, prozdrowotny trening milon.

GWARANCJA ZWROTU Z INWESTYCJI NAWET W 3 LATA

Biznesowo, jest to bardzo rentowne przedsięwzięcie. Przy klubie o powierzchni około 150 m2 koszty stałe można ograniczyć do 10 000 zł, a miesięczne przychody mogą przekraczać 40 000 zł. Tego typu obiekty z powodzeniem funkcjonują w Niemczech, osiągając przychody 25 000 Euro miesięcznie, przy kosztach stanowiących zaledwie 20% wpływów. Już 100 pacjentów gwarantuje rentowność konceptu.

Jeśli jesteś lekarzem, fizjoterapeutą, dietetykiem lub zawodowo zajmujesz się tym obszarem i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia rentownego studia zdrowia, skontaktuj się z nami. W trakcie spotkania przedstawimy szczegóły dotyczące wymogów niezbędnych do prowadzenia tego typu placówki w Polsce i możliwości nawiązania współpracy.