Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Wpisz swój adres e-mail:

milon jako samodzielny klub

milon jako inteligentny system treningowy może stanowić fundament samodzielnego i rentownego klubu. Taki stand alone może mieć powierzchnię od 150 do 300 m2 i posiadać system siłowo - wytrzymałościowy (złożony z 12 urządzeń) lub w większych formatach również dwa lub trzy dodatkowe obwody (siłowe, cardio, wibracyjny) w zależności od lokalnego potencjału.

Na świecie istnieje kilkaset tego typu klubów. Inwestorzy cenią milona za innowacyjność, co jest dużym atutem przy pozyskaniu grantów czy środków unijnych. Charakteryzuje go niezawodność techniczna, zaawansowana technologia made in Germany i oryginalny projekt Studia Porshe Design, co wielokrotnie doceniano i nagradzano (między innymi w 2013 roku prestiżowa nagroda Red Dot Design, nagrody Body Life, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2014 i 2015 roku).

Milon jako klub stand alone sprawdzi się w miastach powyżej 50 tysięcy mieszkańców, w dzielnicach sypialnych, gdzie mieszkańcy cenią komfort, spokój i jakość życia. W ciągu kilku najbliższych lat rozwój branży przyniesie także możliwości inwestycyjne w mniejszych, malowniczo położonych miejscowościach pełniących funkcję rekreacyjno - sanatoryjną, gdzie niezależna społeczność lub turyści docenią dostęp do różnych udogodnień związanych z aktywnym spędzaniem czasu wolnego i poprawą zdrowia.

Tradycja, badania i rozwój

Milon to niemiecka marka z ponad 40-letnią tradycją. Już od początku istnienia bawarski producent rozwijał innowacyjne produkty, tworząc m.in. maszyny automatycznie podające piłeczki do gry w squasha. Mając na celu jakość i efektywność różnych form sportowych, wspólnie z Uniwersytetem Sportowym w Kolonii (German Sport University of Cologne) i Szpitalem Uniwersyteckim w Kolonii (the University Hospital of Cologne) milon powołał Instytut, w którym od lat prowadzi badania nad efektywnością treningu, badając fazę ekscentryczną oraz trening obwodowy i jego wpływ na zdrowie, dzięki czemu ciągle udoskonala swoje produkty o nowe funkcje i rozwija wykwalifikowaną kadrę trenerów milon.

Milon Academy to edukacyjny projekt dla trenerów, menadżerów i właścicieli klubów prowadzony również w Polsce, złożony z cyklu warsztatów szkoleniowych i oferujący wsparcie na każdym etapie prowadzenia klubów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia niezależnego, rentownego biznesu z milonem, zapraszamy do kontaktu z wyłącznym dystrybutorem marki milon w Polsce, kravter sp. z o.o.