Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Wpisz swój adres e-mail:

milon jako strefa

System treningowy milon jako autonomiczna strefa może funkcjonować jako uzupełnienie większych ośrodków sportowych, hoteli, SPA, ośrodków wypoczynkowo – rekreacyjnych, wpisuje się też idealnie w centra biurowe stanowiąc efektywną przerwę w pracy i miejsce szybkiej regeneracji.

Uzupełnienie w klubach rakietowych

Strefy z milonem bardzo dobrze funkcjonują w klubach rakietowych (squash, tenis, badminton) takich jak MySquash w Poznaniu czy Kahuna w Warszawie. Głównym klientem tego rodzaju klubów są mężczyźni (70%), a dzięki milonowi, gdzie większość użytkowników stanowią kobiety, grupa klientów równoważy się i pozwala na zwiększenie dochodów klubu. W tego typu klubach milon spełnia rolę szybkiej rozgrzewki (jedna runda 17,5 minuty) przed wejściem na kort lub jest kompleksowym treningiem całego ciała, co może być istotne również dla klienta – seniora, dawnego miłośnika rakiety.

Aktywna strefa milon w hotelach i ośrodkach rekreacyjno – wypoczynkowych

Corporate Health

Zdrowy i zmotywowany pracownik to sukces firmy. Milon jako strefa w biurowcu jest jedną z możliwości osiągnięcia celu – łatwy, szybki i efektywny trening w miejscu pracy lub w bliskiej odległości pozwala na regenerację sił i buduje lojalność.

Strefa milon w biurowcu

Dla developera, strefa milon w centrum biurowym podnosi atrakcyjność nieruchomości pod kątem długoterminowego utrzymania najemcy.

Milon na Zachodzie sprawdza się również wśród pracowników budżetowych i mundurowych.

Zastanawiasz się jak wykorzystać milon w rozwoju swojego biznesu i poprawić efektywność pracy? Zapraszamy do rozmowy z wyłącznym dystrybutorem marki milon w Polsce, kravter sp. z o.o.