Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Wpisz swój adres e-mail:

AKTUALNOŚCI

Nowe koncepty biznesowe w portfolio Kravter

Czerwiec 2015

Na tegorocznych targach FIBO zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyła się firma FIVE ze swoim konceptem dla stawów i pleców. To bardzo proste przyrządy, za którymi kryje się jednak ogrom wiedzy i doświadczeń. Jak w każdej niemieckiej firmie, jest tu też sprawdzony model biznesowy. Koncept FIVE pozwala przyciągnąć do klubu osoby z bólami kręgosłupa i stawów, które do tej pory korzystały z pomocy masażysty i chiropraktyka, a klub fitness omijały z daleka.

FIVE doskonale wpisuje się w filozofię małych prozdrowotnych centrów treningowych opartych o koncepcję MILON, dzięki temu rozwiązaniu przyciągamy bardzo dużą grupę osób, które do tej pory z bólem kręgosłupa nigdy nie przyszłyby do klubu fitness. Skuteczne leczenie pozwala zbudować zaufanie klienta i tym samym umożliwia poszerzenie zakresu jego obsługi o treningi na milonie, co wzmacnia mięśnie posturalne i zapobiega nawrotom problemów z kręgosłupem i stawami. Instalacja pilotażowa konceptu FIVE odbędzie się już wkrótce w pierwszym klubie sieci Saude Circle opartym o filozofię MILON.

Obok rozwiązania FIVE do portfolio Kravter dołączyła także marka BEWEI, czyli innowacyjny system redukujący tkankę tłuszczową za pomocą fal elektromagnetycznych. Bezpieczne i przyjemne zabiegi regenerujące organizm skutecznie poprawiają metabolizm i wpływają na atrakcyjny wygląd i zdrowie psychofizyczne klienta, co stanowi doskonałe uzupełnienie oferty klubu. System BEWEI to unikalne rozwiązanie regenerujące, wzmacniające i odmładzające ciało. Fale elektromagnetyczne wytwarzane przez 4 aplikatory, stymulując komórki ciała, wspomagają naturalne procesy metaboliczne. System pozwala uzyskać zaskakujące efekty w procesach zatrzymywania oznak starzenia, wygładzania skóry i modelowania sylwetki oraz ogólnej poprawy kondycji fizycznej i psychicznej. Bewei redukuje objawy stresu i wzmacnia układ odpornościowy. W połączeniu z konceptem FIVE i MILON pozwala na osiągnięcie niezwykłych efektów, również biznesowych.

Więcej informacji na stronie www.five-konzept.com oraz www.bewei.pl

Wróć