Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Wpisz swój adres e-mail:

AKTUALNOŚCI

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla milona

Maj 2015

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla milona Maj 2017 Złoty Medal to prestiżowa nagroda przyznawana przez expertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Tegoroczny Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP, po raz kolejny docenił markę milon, nagradzając najnowsze urządzenia milon Q wraz z systemem milonizer 3.0.

To jedne z najważniejszych targów branżowych w kraju. Co roku do Poznania przyjeżdżają tysiące osób związanych z fitnessem i rozwojem branży. To już 5. Złoty Medal targów Fit Expo w którego posiadaniu jest firma kravter.

Eksperci wchodzący w skład jury Złotego Medalu docenili nie tylko innowacyjność nowego produktu, ale również jakość całego systemu MILON. Rozpatrywano takie aspekty jak wpływ na środowisko, ekonomiczność rozwiązania, konkurencyjność na rynku, design, perspektywy rozwoju, a także certyfikaty jakości i proces produkcyjny. Jeśli chodzi o nagrodzony Złotym Medalem milonizer, jest to innowacyjne urządzenie współpracujące z inteligentnym systemem MILON, które pozwala badać sprawność klubowicza oraz mierzyć poprawę kondycji dzięki kilku prostym testom. Skanuje ciało, mierzy istotne parametry, przesyła dane do oprogramowania milon CARE, które zarządza systemem i w kilka sekund precyzyjnie ustawia maszyny pod indywidualnego użytkownika. Jak cały system milon – łatwy, bezpieczny, efektywny, pozwala budować relację z nowym klientem, dbając o jakość i optymalizację procesów biznesowych.

Wróć