Milon

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Wpisz swój adres e-mail:

O NAS

Milon to firma z ponad 40-to letnią tradycją, która już od początku istnienia wdraża innowacyjne rozwiązania i maszyny, odpowiadając na potrzeby nisz rynkowych. Już w latach 70-tych nowoczesne korty tenisowe cieszyły się udogodnieniami firmy takimi jak maszyny do wyrzucania piłek. Aktywność fizyczna, zdrowie i innowacyjność zawsze towarzyszyły twórcom milona. Historia firmy to lata doświadczeń i badań, współpracy z Uniwersytetem w Kolonii nad efektywnością treningu, a także wizja i pragnienie zmiany świata na lepsze dzięki wiedzy, technologii i multibranżowej współpracy. To właśnie tak powstał milon, jakiego dziś znasz - niezwykła koncepcja treningowa i narzędzia, które bezpiecznie, łatwo i efektywnie prowadzą do celu. Każdy detal systemu milon jest na swoim miejscu, każdy ruch – przemyślany. Technologia milon CARE wspiera, uzupełnia, zarządza, a sylwetkę urządzeń firmuje Studio Porshe Design.

W Polsce wyłącznym dystrybutorem marki milon jest kravter sp. z o.o. Firma istnieje od 2008 roku, a od 2011 zajmuje się dystrybucją najbardziej innowacyjnej marki z zakresu treningu na świecie, milon Industries GmbH. Mimo, iż produkty milon wydawały się zbyt drogie i wyprzedzające realia polskiego rynku, to jednak sprawdzone modele biznesowe z Niemiec zostały odpowiednio dopasowane do naszych realiów i odniosły sukces. W 2013 roku kravter uruchamia działalność z zakresu finansowania inwestycji branżowych.

W najbliższych latach Spółka planuje wspierać koncepcje partnerskie i licencyjne polegające na kompleksowej obsłudze Inwestorów. Będziemy koncentrować się na wspieraniu rozwoju innowacyjnych centrów zdrowia i treningu w oparciu o nasze rozwiązania rynkowe. Wierzymy w przyszłość technologii, jednak ponad wszystko wierzymy w relacje międzyludzkie. Ostrożnie dobieramy naszych partnerów. Ufamy, że długofalowo właściwy model biznesowy to organiczny wzrost w oparciu o kapitał własny.

Satysfakcja naszych klientów i relacje partnerskie są fundamentem naszego rozwoju. Stawiamy na innowacje, rzetelność i relacje. Wierzymy w tych ludzi, którzy robią to, co kochają, bo tylko wtedy działają z pasją. Zgodnie z claimem firmy milon: WE CARE ABOUT YOU

Zapraszamy do współpracy!

Krzysztof Kopka
milon Polska