Dlaczego milon?

Innowacja z długą tradycją

Trening szyty na miarę

Specjalna formuła ćwiczeń oparta na wiedzy i wieloletnich badaniach sprawia, że trening obwodowy milon jest prosty, efektywny i bezpieczny.

Systemy milon gwarantują, że czas przeznaczony na ćwiczenia zostanie optymalnie wykorzystany i przyniesie pożądane efekty.

Ćwiczenia dla każdego

Obwody treningowe milon są przeznaczone dla:

 • seniorów,
 • osób, które potrzebują opieki trenera,
 • osób, które źle czują się w tradycyjnych klubach,
 • wszystkich, którzy wymagają od swojego treningu wysokiej efektywności, przy zachowaniu bezpieczeństwa.

Oszczędność czasu

17,5 minuty – tyle trwa jeden obwód, podczas którego użytkownik wykonuje 8 minitreningów na główne partie mięśniowe i układ krążenia. Dwa obwody dają w sumie 35 minut kompletnego treningu, którego efekty trwają do kilku godzin po ukończonej sesji treningowej.

Opieka trenera i fizjoterapeuty

Klubowicze milon nigdy nie są pozostawieni samym sobie, co ma czasem miejsce w tradycyjnych siłowniach. Kadra klubów z milon zapewnia profesjonalną pomoc na każdym etapie treningu, dla wszystkich, którzy tego potrzebują.

Milon CARE

Wychodzimy z założenia, że życie należy sobie upraszczać. Dlatego stworzyliśmy specjalną aplikację, która służy zarówno Klientom, jak i trenerom. Milon CARE umożliwia automatyczne dostosowanie maszyn do użytkownika, monitoruje postępy i przechowuje plany treningowe.

Poznaj opinie o milon

 • Obawiałam się, że z racji podeszłego wieku ćwiczenia na siłowni nie są dla mnie. Okazało się, że jest wręcz przeciwnie. Maszyny milon pozwalają ćwiczyć nie tylko skutecznie, ale i bezpiecznie.

  Barbara Seniorka
 • Przez lata próbowałem schudnąć. Niestety, bez efektu. Zwykła siłownia, na którą się zapisałem, była dla mnie zwyczajnie nudna. Trener nie zawsze miał dla mnie czas. W klubie z systemem milon jest inaczej. Ćwiczenia są różnorodne i krótkie, przez co nie nużą. Dzięki systemowi milon udało mi się schudnąć już 8 kilogramów!

  Tomasz Przedsiębiorca
 • Zdecydowałem się otworzyć klub z maszynami milon, ponieważ zaufałem solidnym naukowym podwalinom, na których jest oparty cały system. Na maszynach milon ćwiczy teraz cała moja rodzina, także rodzice.

  Filip Właściciel klubu

Start typing and press Enter to search