O nas

O nas

System Milon to zgromadzone w jednym rozwiązaniu lata doświadczeń i badań wykonywanych we współpracy z Uniwersytetem Kolońskim, jednym z najstarszych w Europie i największym w Niemczech centrum badawczym. Podstawą do opracowania tego systemu były założenia stworzenia efektywnego treningu, który będzie angażował minimalną ilość czasu i priorytetowo będzie gwarantował bezpieczeństwo osobom ćwiczącym

Inteligentny system treningowy, który dzięki przemyślanej sekwencji ćwiczeń, optymalnie dobranym obciążeniom oraz krótkim przerwom pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami jest o 30% bardziej efektywny od tradycyjnego treningu. System może być konfigurowany tak, by dopasować zastosowanie do indywidualnych potrzeb i celów terapeutycznych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem milona w Polsce od 2011 roku. Aktualnie posiadamy blisko 100 instalacji w całym kraju. Na inteligentnych systemach treningowych ćwiczy ok. 25 tysięcy ludzi w różnym wieku. 

Współpracujemy również z Akademią Wychowania Fizycznego w Poznaniu przy projekcie badawczym pt. “Wpływ 12 tygodniowego treningu obwodowego (połączenie ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych) na insulinowrażliwość i funkcję śródbłonka naczyniowego kobiet z insulinoopornością“.

 

MILON to sprawdzony sposób na własny, rentowny biznes!

Umów się na bezpłatną konsultację!

Nasi Partnerzy

1